Od lat lider w branży czosnku

 

Marka Pablo należy do ścisłej czołówki krajowych firm z zakresu obrotu warzywem jakim jest czosnek.

Już od kilkunastu lat dostarczamy naszym klientom produkty spełniające najwyższe oczekiwania.

Wychodząc naprzeciw potrzebom rynku staramy się każdego roku poszerzać naszą ofertę o kolejne odmiany z różnych zakątków świata, charakteryzujące się między innymi bardzo wysokim aromatem oraz niepowtarzalnymi walorami smakowymi.

Pablo Distribution w liczbach

13
lat na rynku
30 000
ton sprzedanego czosnku
6500
m2 części biurowo-magazynowej
11
komór chłodniczych z kontrolowaną atmosferą o pojemności 3 000 Ton

Produkty z całego świata

Skupujemy towar z Polski i z zagranicy.

 

Wspieramy lokalnych producentów prowadząc sezonowy skup naszego krajowego czosnku.

Nieustannie poszerzamy krąg odbiorców czyniąc markę rozpoznawalną nie tylko w kraju ale i na świecie, kojarzoną z wysoką jakością towaru przygotowanego pod indywidualne potrzeby klienta.

Jesteśmy przekonani, że nasz czosnek spełni Państwa oczekiwania, gwarantując wysoką satysfakcję z zakupu właśnie u nas.

 

Zapraszamy do współpracy zarówno odbiorców hurtowych jak i sieci handlowe.

Zaawansowany park maszynowy

Nasz park maszynowy zawiera m.in. nowoczesny sortownik kalibrujący podczas  jednej zmiany około 20-tu ton czosnku w 7-miu frakcjach rozmiarowych z dokładnością do 5-ciu mm.

Posiadamy również 2 nowoczesne linie sprowadzone z Hiszpanii służące do wstępnego czyszczenia czosnku z warstwy wierzchniej oraz segregacji produktu pod względem jakości. Każda z maszyn została przygotowana na 20 stanowisk pracowniczych.

W dodatku w naszym obiekcie zdecydowaliśmy się na zbudowanie suszarnii o pojemności 50-ciu ton towaru w celu usprawnienia procesu rozłupywania czosnku na poszczególne ząbki przed procesem obierania na biało.

Posiadamy również szereg innych maszyn i urządzeń stosowanych w nowoczesnym przechowalnictwie, jak również w pakowaniu i konfekcjonowaniu towaru. Jednocześnie nie zamykamy się na rozwój i ciągle poszerzamy nasz park maszynowy celem usprawnienia całego procesu technologicznego, aby sprostać zamówieniom od najbardziej wymagających klientów.

Aktualności

Zapraszamy serdecznie do śledzenia najnowszych wydarzeń i aktualności związanych z naszymi dwoma markami PHU Pablo i Pablo Distribution.

Zobacz wszystkie

AKTUALNOŚCI